Systém generálního a hlavního klíče včetně montáže

Systém generálního a hlavního klíče (zkráceně SGHK) zásadně zjednodušuje klíčový management pro malé i velké subjekty.

Systém generálního klíče zároveň poskytuje vysokou úroveň zabezpečení a možnost sestavení podle přání zákazníka. Vlastník systému může odemknout všechny dveře v rámci vytvářeného systému, podřízené klíče již dokážou odemknout jen omezenou skupinu dveří.

V systému generálního klíče se používají následující typy přístupů:

  • GK: Generální Klíč – přístup do všech dveří uzamykacího systému
  • HK: Hlavní Klíč – přístup do všech dveří dané skupiny nebo podskupiny
  • VK: Vlastní Klíč – přístup pouze do konkrétních dveří

Klíčový systém SGK může být sestaven z mechanických vložek nebo mechatronických vložek, případně může být kombinací obou typů. Lze využívat jak cylindrické vložky, tak i visací zámky a průmyslové zámky.

Mechanický systém generálního a hlavního klíče

Je určený pro rozsáhlejší projekty a sestavuje se z produktů FAB 3000 nebo FAB 300.

Kopie klíčů lze zadat pouze ve výrobním závodě nebo u oficiálních distributorů sítě FAB s nastavenými bezpečnostními pravidly. Tento SGK má certifikaci podle ČSN a splňuje požadavky NBÚ.

Produkty jsou kompatibilní napříč všemi typy kování. Cylindrickou vložku chrání proti vyhmatání překrytý profil a je odolná proti nedestruktivní metodě – bumpingu, speciálně tvarovanými stavítky a přídavnými blokovacími prvky. Navíc lze zvolit i systém ochrany proti odvrtání pomocí vkládaných kalených ocelových prvků.

Produkt obsahuje jednořadý systém 5 nebo 6 stavítek, počet závisí na tom, zda se jedná o FAB 300, anebo FAB 3000. V rámci SGHK lze kombinovat cylindrické vložky, visací, průmyslové, nábytkové zámky i přídavné zámky a další výrobky značky FAB. Cylindrické vložky lze vybavit knoflíkem či prostupovou spojkou, která umožní odemknout dveře i v okamžiku, kdy je z druhé strany zámku zastrčený klíč. Přímo na zakázku je možné vyrobit vložku s ozubeným kolem s 10 nebo 12 zuby. Povrchová úprava v provedení leštěné mosazi anebo matném niklu.

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Zavolejte nám na infolinku 606 642 987, kde Vám poskytneme veškeré potřebné informace a odpovědi k Vašim dotazům. Samozřejmě bezplatně. Po konzultaci Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Kontaktní údaje